Заходи УАА

VII Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г. Побірченка

Читання відбудуться 17 листопада 2020 року з 11:00 до 14:00 у дещо зміненому гібридному форматі.

Вебінар УАА 'Виконання арбітражних рішень проти держав та держкомпаній: практика Великобританії, США та Франції'

УАА раді оголосити про відкриття реєстрації на наш VI Вебінар!

Віднесені вітром, стомлені сонцем: останні тенденції і прогнози в інвестиційному арбітражі в секторі відновлюваних джерел енергії

Вебінар PAW 2020 про останні тенденції в інвестиційному арбітражі в секторі відновлюваних джерел енергії (RES) відбудеться в середу, 8 липня 2020 року, о 16:00 за Паризьким часом.

Вебінар УАА 'СВІТ ШВИДКО ЗМІНЮЄТЬСЯ, А ЯК ЗМІНЮЄТЬСЯ АРБІТРАЖ?'

УАА раді оголосити про відкриття реєстрації на наш IV Вебінар!

Бішкекські Арбітражні Дні. Вирішення спорів за часів пандемії.

Українська Арбітражна Асоціація рада підтримати Бішкекські Арбітражні Дні, які відбудуться 4-5 червня 2020 року.

Вебінар УАА 'ЯК УСПІШНО ПРОВЕСТИ СЛУХАННЯ І ДОНЕСТИ СВОЮ ПОЗИЦІЮ АРБІТРАМ (ОНЛАЙН VS Офлайн)'

УАА запрошує всіх, хто цікавиться питаннями міжнародного арбітражу, відвідати наш другий вебінар.

Вебінар УАА 'ПАРТИЗАНСЬКІ ТАКТИКИ В ОНЛАЙН-СЛУХАННЯХ'

Шановні члени УАА! Українська Арбітражна Асоціація рада запросити Вас на свій перший вебінар.

VI Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка, 10-11 жовтня 2019

РАННЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДО 1 ВЕРЕСНЯ. МКАС (ICAC) та МАК (UMAC) при ТПП України запрошують всіх, хто цікавиться питаннями зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного приватного права і міжнародного комерційного арбітражу, взяти участь у Читаннях.

VI арбітражні дні GIAC

Ми раді запросити Вас на Шосту щорічну конференцію з міжнародного арбітражу, організовану GIAC за підтримки Європейського союзу та Програми розвитку ООН, яка відбудеться 9-11 жовтня 2019 року у Тбілісі.

Чергове засідання І Робочої групи УАА 02.10.2019

Повідомляємо, що чергове засідання І Робочої групи з удосконалення арбітражного законодавства України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 2 жовтня 2019 року о 16:00 в офісі SayenkoKharenko за адресою Музейний провулок, 10.

EEDRF 2019

Запрошуємо Вас на одну з найбільших подій з розв'язання спорів у Європі, яку буде проведено 19-21 вересня 2019 року у Мінську.

Kyiv Arbitration Days 2019: мислити глобально!

Асоціація правників України запрошує вас відвідати щорічну Міжнародну конференцію «KYIV ARBITRATION DAYS 2019: мислити глобально!».

Багаті теж плачуть!

Цікаво чому? Секрети будуть розкриті 12 вересня. Заходьте сюди щоб дізнатись більше

Тренінг ICC INSTITUTE ADVANCED LEVEL: Написання виконуваних арбітражних рішень

Не пропустіть можливості дізнатись про найкращі практики написання арбітражних рішень та шляхи максимізувати їх виконуваність. Про все це можна буде дізнатись на інтерактивному та практичному тренінгу, вперше організованому ICC Institute в Україні. Захід проводиться за підтримки Української Арбітражної Асоціації, АПУ, ЮФ Asters та Winston&Strawn.

Чергове засідання І Робочої групи УАА 10.09.2019

Повідомляємо, що чергове засідання І Робочої групи з удосконалення арбітражного законодавства України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 10 вересня 2019 року о 16:00 в офісі Integrites за адресою вулиця Добровольчих Батальйонів, 1.

Спільний захід ICC YAF та ICDR Y&I

Напередодні Kyiv Arbitration Days 2019, запрошуємо вас приєднатись до дискусії, спільно організованої ICC YAF та ICDR Y&I та присвяченої підвищенню визнання в арбітражі. Not approved

Чергове засідання І Робочої групи УАА 19.08.2019

Повідомляємо, що чергове засідання І Робочої групи з удосконалення арбітражного законодавства України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 19 серпня 2019 року о 16:00 в офісі SayenkoKharenko за адресою Музейний провулок, 10.

Чергове засідання І Робочої групи УАА 30.07.2019

Повідомляємо, що чергове засідання І Робочої групи з удосконалення арбітражного законодавства України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 30 липня 2019 року о 15:00 в офісі Integrites за адресою вулиця Добровольчих Батальйонів, 1.

Чергове засідання І Робочої групи УАА

Повідомляємо, що чергове засідання І Робочої групи з удосконалення арбітражного законодавства України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 16 липня 2019 року о 16:00 в офісі Redcliffe Partners за адресою БЦ Eurasia, вулиця Жилянська 75, 13-й поверх.

Cемінар з питань розрахунку збитків

Запрошуємо Вас на семінар з питань розрахунку збитків, який відбудеться в середу, 26 червня в офісі Integrites за адресою вул. Добровольчих батальйонів 1, м. Київ, та який будуть проводити Віккі Уолл, Олеся Прантюк та Олег Гринюк - бухгалтери з досвідом роботи в проектах форензік із Haberman Ilett (Лондон).

VIII Конференція DIS Baltic Arbitration Days

Ми з радістю запрошуємо вас відвідати щорічну конференцію, яка відбудеться 13-14 червня 2019 у старовинному місті Рига, в Латвії.

Семінар ‘LCIA in Ukraine: Introduction and Panel Discussion’ у Києві

Ми раді запросити вас на семінар, який проводиться спільно LCIA та Українською Арбітражною Асоціацією.

Семінар Стокгольмської торгової палати 'Арбітраж у Стокгольмі: Новини щодо шведської арбітражної реформи'

Посольство Швеції в Києві та Арбітражний інститут Торгово-промислової палати Стокгольма раді запросити Вас на міжнародний семінар, який відбудеться у Києві 23 травня 2019 року

Шерлоки й Ватсони – боротьба між «старою школою» та штучним інтелектом в арбітражі

Українсько-польська глава Іспанського Арбітражного Клубу (СЕА) апрошує Вас на захід, який пройде 22 травня у Варшаві.

Бізнес-сніданок на тему корпоративних та Post M&A спорів, спільно організований UAA та ArbitralWomen

Українська Арбітражна Асоціація рада запросити Вас на першу в історії подію ArbitralWomen в Україні, щоб обговорити ще більш гарячу тему корпоративних та Post M&A спорів.

Круглий стіл на тему 'Побудова кар’єри у міжнародному арбітражі'

Мрієте про кар'єру за напрямком вирішення спорів або відчуваєте що застрягли на сходинці кар’єрної драбини міжнародного арбітражу? Приєднуйтесь до обговорення круглого столу з досвідченими фахівцями з різних юрисдикцій, які охоче поділяться деякими порадами та хитрощами, щоб підтримати вас на цьому шляху.

Арбітражний сніданок з Секретаріатом Міжнародного арбітражного суду

Не проґавте можливість больше дізнатись про роботу МТП! Сергій Мельник, віце-радник Міжнародного арбітражного суду ICC, який адмініструє арбітражні справи за участі сторін зі Східної та Центральної Європи, приїжджає до Києва, щоб обговорити практичні аспекти адміністрування справ у регіоні.

"Гарячі теми з України:" Кримські "арбітражі і суперечки про перегляд цін на газ"

Шановні члени УАА! Ми з радістю запрошуємо вас відвідати захід в рамках PAW 2019, який пройде в Парижі, 3 квітня 2019 року.

Запрошення на обговорення за участі членів УАА

Шановні члени УАА! Минуло більше року з моменту запровадження змін до арбітражного законодавства України і багато хто з Вас вже мав змогу застосувати нові норми на практиці та побачити можливу недосконалість деяких із них, чи навіть прогалини, або у Вас могли з’явитися ідеї, як ми ще можемо покращити арбітражне законодавство України та зробити Україну ще кращим місцем арбітражу.

Українські тренувальні раунди VIS PRE-MOOT

Шукаєте можливості отримати досвід? Спробуйте себе в ролі арбітра!

ТОВ Еверест Істейт та інші проти Росії: аналіз арбітражного рішення та рішення ВС

21 лютого 2019 року Українська Арбітражна Асоціація разом з Комітетом з альтернативних вирішень спорів Асоціації правників України та Комітетом з процесуального права провели обговорення арбітражного рішення та рішення Верховного суду у справі ТОВ «Еверест Істейт» та інші проти Росії.

Спільний захід УАА та Комітету АПУ з альтернативних вирішень спорів

«ТОВ «Еверест Істейт» та ін.проти Росії: аналіз арбітражного рішення та рішення Верховного суду»

Відбулася офіційна презентація Празьких Правил

14 грудня 2018 року в історичному місті Прага відбулась конференція, присвячена презентації Празьких Правил. Захід було організовано Global Arbitration Review (GAR), РАА (RAA), та Юридичним Бюро Проф. Доктора Александра Бєлоглавєка.

Офіційна презентація Празьких Правил відбудеться 14 грудня 2018 року

Приєднуйтесь до історичної події в сфері арбітражу!

V Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І. Г. Побірченка

4 жовтня 2018 року Міжнародний комерційний арбітражний суд (ICAC) та Морська арбітражна комісія (UMAC) при Торгово-промисловій палаті України за сприяння Комісії Організації Об’єднаних Націй з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ) проводять V Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І. Г. Побірченка. Українська Арбітражна Асоціація виступає інформаційним партнером заходу.

Запрошення на V конференцію GIAC Arbitration Days 2018, 4-5 жовтня у Тбілісі

Не пропустіть шанс взяти участь в GIAC Arbitration Days - одній з головних міжнародних арбітражних подій Грузії!

Десята щорічна конференція ABA «Вирішення комерційних спорів за участю сторін з країн СНД»

У цьому році Конференція стане ключовим заходом, що об'єднає 150 учасників, серед яких будуть судові і корпоративні юристи, фахівці в області арбітражу, судді та представники сфер науки та бізнесу.

Запрошення на Форум EEDRF-2018, 20-21 вересня

Восени в Мінську вже у втретє пройде Форум з вирішення спорів країн Східної Європи (EEDRF). Міжнародний формат заходу на кілька днів об'єднає юристів з усього світу під одним гаслом «Знай свого експерта!».

Pre-KAD захід, присвячений 60-тиріччю Нью Йоркської Конвенції

Захід пройшов у Hyatt Rigency Kyiv 13 вересня 2018 року. Організаторами заходу виступили "Shearman&Sterling" за підтримки ICC YAF, ICDR Y & I, Russia-CIS Arbitration Network та Української Арбітражної Асоціації.

Запрошуємо на Pre-KAD захід, який відбудеться в Києві 13 вересня

Напередодні Kyiv Arbitration Days 2018, запрошуємо Вас взяти участь у заході, організованому юридичною фірмою Shearman & Sterling, ICC YAF, ICDR Y & I, Russia-CIS Arbitration Network та УАА, та присвяченому темі «New York Convention: present achievements and future challenges»

Дні шведського арбітражу 2018: Адвокація в міжнародному арбітражі, 6-7 вересня

Шведська Арбітражна Асоціація запрошує вас взяти участь у конференції Дні шведського арбітражу 2018 (Swedish Arbitration Days 2018), яка відбудеться 6-7 вересня 2018 року у Стокгольмі. Українська Арбітражна Асоціація виступає інформаційним партнером заходу.

Запрошення на конференцію Warsaw Arbitration and Mediation Days (23-25 травня)

WAMD - це триденна конференція, організована за спільною ініціативою провідних арбітражних установ Польщі: Польський національний комітет Міжнародної торгової палати, Арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті Польщі у Варшаві, Арбітражний суд Конфедерації "Левіатан", Польська асоціація інженерів і оцінювачів, Варшавський університет і університет соціальних і гуманітарних наук SWPS у Варшаві. Партнери заходу - Міжнародна асоціація молодих юристів (AIJA) та Міжнародна торгова палата (ICC), Париж.

Особливості арбітражу в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольму

Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольму (ТПС) у співпраці з посольством Швеції в Україні, Шведською Арбітражною Асоціацією, Асоціацією Молодих Арбітрів Швеції та Українською Арбітражною Асоціацією радий запросити на міжнародний семінар, який відбудеться в Києві 14 червня 2018 року. Семінар відбудеться у Hyatt Regency Kyiv.

Запрошення на DIS Baltic Arbitration Days

Конференція DIS Baltic Arbitration Days проводиться з 2012 року. Це подія світового рівня, яку щорічно відвідують більше сотні експертів з арбітражу з 22 країн. Вона привертає увагу практикуючих юристів в галузі вирішення спорів, арбітрів, адвокатів, науковців, студентів, а також керівників підприємств з різних країн.

Обговорення Празьких правил з УАА

Українська Арбітражна Асоціація запрошує 21 травня взяти участь у обговоренні проекту Празьких правил отримання доказів у міжнародному арбітражі як основній альтернативі правилам IBA.

Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж (Ужгород, 4 травня)

Запрошуємо долучитися до фахового обговорення змін у процесуальному законодавстві щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства.

Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж (Дніпро, 26 квітня)

Запрошуємо долучитися до фахового обговорення змін у процесуальному законодавстві щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства:

Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж (Одеса, 12 квітня)

Запрошуємо долучитися до фахового обговорення змін у процесуальному законодавстві щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства:

Конференція Української Арбітражної Асоціації в рамках Paris Arbitration Week: Спори між акціонерами в СНД

Шановні члени УАА! Раді запросити Вас долучитись до заходу-сателіту PAW 2018, який ми організовуємо в Парижі 11 квітня, організаторську підтримку надає офіс юридичної фірми Freshfields

Семінар "Свобода вибору правил гри - не втрать своє право на арбітраж" - Івано-Франківськ, 2 березня

Запрошуємо долучитися до фахового обговорення змін у процесуальному законодавстві щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства: «Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж»

>> 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

VII Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г. Побірченка

Заходи