VIII Конференція DIS Baltic Arbitration Days

Ми з радістю запрошуємо вас відвідати щорічну конференцію, яка відбудеться 13-14 червня 2019 у старовинному місті Рига, в Латвії.


Протягом своєї 7-річної історії, конференція отримала широке визнання серед арбітражних професіоналів країн Балтики та завоювала прихильність спеціалістів напрямку вирішення спорів з усього світу.

Цього року, конференція зосередить увагу на таких країнах як Естонія, Фінляндія, Російська Федерація та Україна та основних трьох темах:
Арбітражні спори у сфері будівництва та закупівель;
Поточні події пов’язані з BREXIT та ЄС;
Інвестиційний арбітраж
.

Із програмою заходу можна ознайомитись тут

Дізнатись більше про захід та зареєструватись можна тут

Окрім дискусій, конференція включає і розважальні заходи, такі я к тур містом Рига, святкова вечеря в Юрмалі та поїздка на човні річкою Західна Двина. Для учасників, які подорожують подружжям заплановано мистецький тур 14 червня.

Судді Державних судів, а також викладачі та студенти з державних університетів всіх країн можуть безкоштовно брати участь у сесіях конференції. За запитом доступні стипендії для покриття вартості проїзду.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів