Партнери УАА

 Міжнародний центр з врегулювання  спорів - ICDR

23 січня 2015 Українська Арбітражна Асоціація (УАА) і Міжнародний центр з врегулювання спорів (ICDR) підписали  Меморандум про співпрацю щодо просування арбітражу, медіації та інших форм альтернативного вирішення спорів як засобів  врегулювання спорів, що виникають у зв'язку з міжнародними комерційними транзакціями.

 

Грузинська Асоціація Арбітрів

13 лютого 2014 Українська Арбітражна Асоціація (УАА) і Грузинська Асоціація Арбітрів (ГАА) підписали Меморандум про довгострокову співпрацю, направлену на розвиток міжнародного та внутрішнього арбітражу і створення сучасної арбітражної інфраструктури в своїх юрисдикціях.

 

Російська Арбітражна Асоціація

25 грудня 2013 Українська Арбітражна Асоціація (УАА) і Російська Арбітражна Асоціація (РАА) підписали  Меморандум про довгострокову співпрацю, направлену на розвиток міжнародного та внутрішнього арбітражу і створення сучасної арбітражної інфраструктури в своїх юрисдикціях.

 

Ліга студентів АПУ

Щорічно з 2013 Українська Арбітражна Асоціація (УАА) та Ліга студентів АПУ на основі Меморандуму про проведення Всеукраїнського конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу, а також Меморандуму про проведення Арбітражної школи проводять заходи для студентів-правників та молодих практикуючих юристів.

 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Kyiv Arbitration Days 2019: мислити глобально!

VI Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка

EEDRF 2019

Заходи