Партнери УАА

 Міжнародний центр з врегулювання  спорів - ICDR

23 січня 2015 Українська Арбітражна Асоціація (УАА) і Міжнародний центр з врегулювання спорів (ICDR) підписали  Меморандум про співпрацю щодо просування арбітражу, медіації та інших форм альтернативного вирішення спорів як засобів  врегулювання спорів, що виникають у зв'язку з міжнародними комерційними транзакціями.

 

Грузинська Асоціація Арбітрів

13 лютого 2014 Українська Арбітражна Асоціація (УАА) і Грузинська Асоціація Арбітрів (ГАА) підписали Меморандум про довгострокову співпрацю, направлену на розвиток міжнародного та внутрішнього арбітражу і створення сучасної арбітражної інфраструктури в своїх юрисдикціях.

 

Російська Арбітражна Асоціація

25 грудня 2013 Українська Арбітражна Асоціація (УАА) і Російська Арбітражна Асоціація (РАА) підписали  Меморандум про довгострокову співпрацю, направлену на розвиток міжнародного та внутрішнього арбітражу і створення сучасної арбітражної інфраструктури в своїх юрисдикціях.

 

Ліга студентів АПУ

Щорічно з 2013 Українська Арбітражна Асоціація (УАА) та Ліга студентів АПУ на основі Меморандуму про проведення Всеукраїнського конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу, а також Меморандуму про проведення Арбітражної школи проводять заходи для студентів-правників та молодих практикуючих юристів.

 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів