Про Асоціацію

Українська Арбітражна Асоціація – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує юристів, не залежно від їх належності до тієї чи іншої юрисдикції, які професійно займаються або цікавляться практикою розгляду спорів у міжнародному арбітражі.

Членство в Українській Арбітражній Асоціації відкрито для всіх осіб, які мають вищу юридичну освіту, мають професійний інтерес до практики міжнародного арбітражу та розділяють мету і задачі створення Асоціації.

Основні завдання Асоціації в просуванні України і, зокрема, м. Києва, як місця проведення міжнародного арбітражу, наданні сприяння та підтримка інтересу до практики міжнародного арбітражу як способу вирішення транскордонних спорів, сприяння поширенню знань і досвіду вирішення спорів у порядку міжнародного арбітражу, а також в посиленні співпраці та обміну досвідом фахівців практики з усього світу.Українська Арбітражна Асоціація не є арбітражною інституцією. Більш того, вона активно співпрацює з МКАС при ТПП України та іншими арбітражними інституціями, а також аналогічними профільними асоціаціями з питань розвитку та просування міжнародної арбітражної практики.

Українська Арбітражна Асоціація запрошує практиків та осіб, зацікавлених у розвитку практики міжнародного арбітражу, до активної співпраці в якості членів і кандидатів в члени Асоціації.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

English Law Day Ukraine 2020

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів