Мoot courts

Міжнародний студентський конкурс з міжнародного торговельного права та міжнародного комерційного арбітражуЗмагання LAWASIA

Змагання LAWASIA є щорічними змаганнями, які організовуються LAWASIA, міжнародною організацією, що об’єднує адвокатські об’єднання, юристів, суддів та науковців.

Міжнародні змагання з морського арбітражу

Міжнародні змагання з морського арбітражу – це змагання для студентів та аспірантів англійською мовою, суттю яких є презентація позиції позивача та відповідача у спорі, який розглядається у порядку міжнародному морському арбітражі.

Міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів

Міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів поєднує в собі медіацію та арбітраж та дає можливість кожному студентові в кожному змаганні (не включаючи їх університет) діяти в якості арбітра та медіатора. Його структура складається з арбітражного засідання, після якого одразу розпочинається процедура медіації. Такий формат був вперше випробуваний у 2010 році та мав величезний успіх.

Франкфуртські змагання з інвестиційного арбітражу

Франкфуртські змагання з інвестиційного арбітражу – це міжнародні студентські змагання, що фокусуються на захисті інвестицій. Змагання стосуються спору, що виникає з міжнародного права захисту інвестицій та положень двосторонніх інвестиційних угод.

Міжнародні змагання з міжнародного комерційного арбітражу ім. Віллема С. Віса

Метою міжнародних змагань з міжнародного комерційного арбітражу ім. Віллема С. Віса (Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot) є заохочення вивчення міжнародного комерційного права та арбітражу для вирішення міжнародних спорів через його застосування до конкретної проблеми клієнта. Змагання складається з надсилання письмових меморандумів перед змаганнями у визначені дати для обох сторін спору. Етап усних аргументів змагання щорічно проводиться у Відні, Австрія.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

VII Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г. Побірченка

Заходи