Школа з арбітражу

45 годин корисних юридичних знань та професійного нетворкінгу на VI Арбітражній школі

Українська Арбітражна Асоціація та Ліга студентів АПУ раді анонсувати VI Арбітражну школу!

V Арбітражна школа 2017

УВАГА!!! Змінено локації - див. програму заходу!! Українська арбітражна асоціація і Ліга студентів АПУ запрошують українських та іноземних студентів і молодих юристів для участі в 5-й Арбітражній школі, яка пройде в Києві 29 квітня - 03 травня 2017 року в офісах провідних українських та міжнародних юридичних фірм.

Майстер-класи з міжнародного арбітражу

Українська Арбітражна Асоціація запрошує студентів-правників до участі в новому спільному проекті УАА та Ліги студентів АПУ - Серії майстер-класів з міжнародного арбітражу.

IV Арбітражна школа

Украинская Арбитражная Ассоциация и Лига Студентов АЮУ приглашают украинских и иностранных студентов и молодых юристов принять участие в IV Арбитражной школе, которая будет проходить в Киеве 5-9 мая 2016 в офисах ведущих украинских и международных юридических фирм.

Київ: проведена III Арбітражна школа

4-8 травня 2015 в офісах провідних юридичних фірм Baker & McKenzie і Астерс успішно пройшла III Арбітражна школа, організована спільно Української Арбітражною Асоціацією та Лігою студентів Асоціації Правників України.

АНОНС: ІІІ Арбітражна Школа

Українська Арбітражна Асоціація та Ліга Студентів АПУ запрошують українських та іноземних студентів та молодих юристів взяти участь у III Арбітражної школі, яка проходитиме в Києві 4-8 травня 2015 в офісах провідних українських та міжнародних юридичних фірм. Арбітражна школа відкрита для українських та іноземних студентів четвертого і п'ятого курсів, студентів магістерських програм, а також аспірантів, викладачів і молодих практикуючих юристів. Фіналісти ІІ Стипендіального конкурсу письмових робіт з міжнародного арбітражу мають переважне право участі у Школі. Кількість учасників обмежена до 30 осіб.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

конкурс письмових робіт

конкурс письмових робіт