Конкурс письмових робіт

Результати VI конкурсу есе

Конкурс есе з міжнародного комерційного арбитражу щорічно проводиться Українською Арбітражною асоціацією для студентів. Цьогоріч, темою конкурсних робіт була «How to make your home jurisdiction a better seat of arbitration?»

VІ конкурс есе з міжнародного комерційного арбітражу

Відоим результати конкурсу! Якщо Вас цікавить арбітраж, Ви мрієте розвиватися в цій області і хочете заявити про себе як про перспективного фахівця, конкурс письмових робіт може стати чудовою нагодою реалізувати і, головне, показати Ваш потенціал.

ІV Всеукраїнський конкурс письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу

Відомі результати конкурсу! Якщо Ви захоплюєтеся міжнародним комерційним арбітражем, бажаєте зарекомендувати себе перспективним спеціалістом в очах майбутнього роботодавця, мрієте працювати в міжнародній юридичній фірмі, тоді ви неодмінно маєте взяти участь у ІV Всеукраїнському конкурсі письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу, який спільно організовується Лігою студентів ВГО «Асоціація правників України» та ГО «Українська Арбітражна Асоціація».

ІІI Всеукраїнський конкурс письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу

29 березня 2016 року у стінах юридичної фірми Авеллум відбулося нагородження переможців ІІI Всеукраїнського конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу, організованого спільно Лігою студентів Асоціації правників України та Українською Арбітражною Асоціацією.

ІІ Всеукраїнський конкурс письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу

Не прогавте можливість заявити про себе серед кола юристів як про перспективного спеціаліста у сфері міжнародного арбітражу!

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

VII Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г. Побірченка

Заходи