Міжнародні змагання з міжнародного комерційного арбітражу ім. Віллема С. Віса

Метою міжнародних змагань з міжнародного комерційного арбітражу ім. Віллема С. Віса (Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot) є заохочення вивчення міжнародного комерційного права та арбітражу для вирішення міжнародних спорів через його застосування до конкретної проблеми клієнта. Змагання складається з надсилання письмових меморандумів перед змаганнями у визначені дати для обох сторін спору. Етап усних аргументів змагання щорічно проводиться у Відні, Австрія.

Змагання організовуються Асоціацією з організації та популяризації міжнародних змагань з комерційного арбітражу ім. Віллема С. Віса. Його членами є університет Пейс (Pace University), Квін Мері (Queen Mary), Стокгольмський університет (Stockholm University), університет Відня (University of Vienna), тощо.
За додатковою інформацією перейдіть за посиланням: http://www.cisg.law.pace.edu/vis.html.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів