Міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів

Міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів поєднує в собі медіацію та арбітраж та дає можливість кожному студентові в кожному змаганні (не включаючи їх університет) діяти в якості арбітра та медіатора. Його структура складається з арбітражного засідання, після якого одразу розпочинається процедура медіації. Такий формат був вперше випробуваний у 2010 році та мав величезний успіх.

Міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів є справді інноваційною та захоплюючою ініціативою трьох установ, Китайської міжнародної економічної і торгової арбітражної комісії (КМЕТАК), Школою права міського університету Гонконгу (СітіЮ) та Школою права Колумбійського університету (Нью-Йорк) спільно з Регіональним центром ЮНСІТРАЛ для Азії і Тихоокеанського регіону. Шості міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів пройдуть в СітіЮ.
За додатковою інформацією перейдіть, будь ласка, за посиланням: http://www.cityu.edu.hk/slw/ADR_Moot/index.html

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів