Міжнародні змагання з морського арбітражу

Міжнародні змагання з морського арбітражу – це змагання для студентів та аспірантів англійською мовою, суттю яких є презентація позиції позивача та відповідача у спорі, який розглядається у порядку міжнародному морському арбітражі.

Змагання проводяться у два етапи. Перший етап – це письмова частина змагання (короткий аналог заяви до міжнародного морського арбітражу), в той час як друга частина є усною (імітація судових дебатів). Змагання розроблені для підвищення інтересу учасників до вивчення найбільш проблемних питань морського права. Усний етап проводиться в м. Одеса у будівлі Одеського апеляційного господарського суду та оцінюється провідними спеціалістами з морського права, міжнародного приватного права та публічного права.
За додатковою інформацією перейдіть за посиланням: http://www.cilj.org.ua/index.php/en/moot-court.html.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів