АНОНС: ІІІ Арбітражна Школа

Українська Арбітражна Асоціація та Ліга Студентів АПУ запрошують українських та іноземних студентів та молодих юристів взяти участь у III Арбітражної школі, яка проходитиме в Києві 4-8 травня 2015 в офісах провідних українських та міжнародних юридичних фірм. Арбітражна школа відкрита для українських та іноземних студентів четвертого і п'ятого курсів, студентів магістерських програм, а також аспірантів, викладачів і молодих практикуючих юристів. Фіналісти ІІ Стипендіального конкурсу письмових робіт з міжнародного арбітражу мають переважне право участі у Школі. Кількість учасників обмежена до 30 осіб.

Інтенсивна п'ятиденна програма включатиме базові та спеціалізовані курси з арбітражу. Навчання буде проводитися у формі лекцій, інтерактивних практичних занять, mock case та екскурсій в МКАС при ТПП України. Викладачами школи виступатимуть іноземні та українські фахівці у сфері міжнародного арбітражу. Робоча мова школи-англійська.

На сьогоднішній день такі спікери підтвердили свою участь:

Тренери Mock Case:

  • Володимир Яремко та Оксана Карел, Arzinger, Київ, Україна
  • Микита Нота та Оксана Варакіна, Avellum Partners, Київ, Україна

Реєстрація на програму триває з 25 березня 2015 року до 20 квітня 2015 року. Кандидати повинні надіслати  на електронну пошту  arbitration@ligauba.org.ua  з темою листа: «Arbitration School 2015» заповнену аплікаційну форму та есе на тему “Standard of proof in international arbitration”  англійською мовою (до 1000 слів).

Вартість участі у Школі складає 250 грн. для членів/кандидатів у члени УАА, 350 грн. для членів Ліги студентів АПУ та 450 грн. для інших учасників.

У разі виникнення запитань, звертайтесь, будь ласка, до організаційного комітету за електронною адресою arbitration@ligauba.org.ua. Контактна особа – Михайло Солдатенко.

Президент УАА Тетяна Сліпачук зазначае, що: "Проведення арбітражної школи стає доброю традицією для Української Арбітражної Асоціації та Ліги студентів АПУ. Дана школа є гарною можливістю для молодих юристів отримати базові знання з міжнародного арбітражу від провідних українських та іноземних юристів. Українська Арбітражна Асоціація пишається тим фактом, що ми приділяємо все більше і більше уваги освітнім заходам для студентів. "

Координатори школи Олена Перепелинська та Ярослав Петров (Член Правління і Генеральний Секретар УАА відповідно) зазначають: "Ми дуже раді анонсувати третю арбітражну школу. Було приємно чути багато позитивних відгуків від учасників попередніх шкіл. При складанні програми школи ми намагалися взяти все краще з минулого року, врахувати побажання учасників і зробити заняття ще більш інтерактивними та цікавими. За прикладом минулого року програма школи включатиме як теоретичну, так і практичну частину."

Програма

Mock Case Directions

Mock Case Preparatory Materials

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів