5-6 квітня 2014 у Києві відбудеться український Pre-Moot

За тиждень до початку усних слухань у Відні, 5-6 квітня 2014 року, українські команди, які беруть участь у Vis Moot, разом з Українською Арбітражною Асоціацією організовують український Pre-Moot. Ми запрошуємо команди з усіх університетів та юридичних шкіл, які займаються підготовкою до 21-го Vis Moot взяти участь в усних слуханнях в Києві.

Організатори намагатимуться забезпечити, щоб на попередніх навчальних слуханнях кожна команда виступила принаймні двічі, у якості позивача, а також у якості відповідача. Арбітри будуть обрані з визнаних фахівців у галузі міжнародного комерційного арбітражу з України та інших країн, а також тренерів команд.

Це також можливість відвідати місто Київ, де проходив Чемпіонат Європи с футболу UEFA 2012, а також місто, яке має унікальну історію та архітектуру. Для перебування строком до 90 днів в Україні віза не потрібна: громадянам США, Канади, Європейського союзу/ЄАВТ. Для громадян більшості країн СНД, відсутні будь-які часові обмеження.

Організатори можуть надати допомогу у питаннях щодо організації проживання під час перебування в Києві.

Для отримання додаткової інформації про український Pre-Moot у Києві, щодо участі команд, а також участі у якості арбітра, будь ласка, звертайтеся: Олександр Друг (odroug@sk.ua) або Сергій Гришко (sergiy.gryshko@cms-cmck.com).

Ми з нетерпінням чекаємо Вас на українському Pre-Moot 5-6 квітня 2014 р. в Києві!

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів