Вирішення міжнародних спорів: розбіжності на користь зближення?

Місце проведення
Aula Senacka Collegium Novum UJ

Golebia 24
Krakow 31-007
Poland

Ця конференція націлена на вивчення складнощів і амбівалентності управління спорами і ефективного вирішення спорів через арбітраж і АВС (альтернативне вирішення спорів) в контексті глобального міжнародного бізнесу.

Досліджуючи поширені та актуальні теми шляхом обговорення і предметних досліджень, учасники будуть виходити за межі поточних обставин справи, щоб розглянути більш широкий контекст врегулювання спорів в Центральній і Східній Європі. Учасники отримають цінні знання, якими повинні володіти АВС-практики, щоб бути успішним у галузі вирішення спорів та ефективного управління спорами.

Цільова аудиторія

  • Всі місцеві, регіональні та міжнародні фахівці, задіяні в міжнародному арбітражі та медіації, адвокати, арбітри і посередники
  • Штатні адвокати, юридичні та бізнес консультанти
  • Вчені, що спеціалізуються в галузі міжнародного і комерційного права

Реєстрація

Будь ласка, відвідайте www.mediujmy.pl/en/icc-uj-conference/

Співорганізатори

Міжнародний арбітражний суд при Міжнародній торговій палаті (МТП) і факультет Права і Адміністрування Ягеллонського університету в Кракові.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись у програмі конференції.

 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів