Ми раді повідомити, що LCIA починає прийом заявок до наступної програми стажування

Програма стажування:
Це стажування проходитиме з 1 вересня 2014 по 27 лютого 2015. Стажер отримає стипендію в розмірі £ 1600 на місяць.

Стажер виконуватиме роль наукового співробітника. Його(її) обов'язки включатимуть допомогу в юридичних та статистичних дослідженнях, пов’язаних зі справами  LCIA,  і загалом  в галузі міжнародного комерційного арбітражу, а також допомога команді  у веденні справ,  та час від часу , інші адміністративні  завдання, пов'язані з арбітражем LCIA.

LCIA шукає випускника зацікавленого в міжнародному арбітражі, з відмінною успішністю, і добрим володінням англійською мовою. Інші мови та досвід роботи не потрібні, але будуть перевагою. Всі заявники повинні мати право на роботу у Великобританії, на базі тимчасового дозволу на роботу (який повинен бути отриманий самостійно) або іншим чином. Стажування передбачає повний робочий день.

Заява на участь:

Якщо ви хочете подати заяву на участь, будь ласка, увійдіть в свій аккаунт YIAG за посиланням  і натисніть «Apply» у меню зліва нижче «Internship».

Вам буде запропоновано завантажити лист-заяву та резюме. Заявки мають бути подані до 12 опівночі за лондонським часом 18 липня 2014. Приймаються тільки онлайн-заявки. Заявки, відправлені будь-яким іншим способом, не розглядатимуться. Не варто включати рекомендаційні разом із вашою заявою.

Відібрані кандидати будуть запрошені на інтерв'ю по телефону, і повідомлені про результати до кінця серпня 2014 року.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів