Арбітраж під час міжнародних конфліктів

У Варшаві зберуться найавторитетніші арбітражні юристи з усього світу, щоб обговорити практичні складнощі для міжнародного арбітражу під час міжнародних конфліктів. Враховуючи нинішню геополітичну ситуацію і останні вкиклики, включаючи Крим, Тимор-Лесте, Косово, арбітражні юристи стикаються з великою кількістю специфічних теоретичних і практичних питань в сфері міжнародного арбітражу, які й будуть предметом дискусії на конференції "Арбітраж під час міжнародних конфліктів "в кінці травня.

Час і дата: 27 травня 12:00-16:30 CET

Місце проведення: Pałac Prymasowski, 13-15 Senatorska Str., Варшава

Всесвітньо визнані арбітражні практики з провідних юридичних фірм, у тому числі Clifford Chance, Cohausz & Florack, Dechert, Freshfields, K&L Gates, Luther, Sayenko Kharenko, WilmerHale и Winston&Strawn, поділяться своїм баченням на актуальні проблеми міжнародного інвестиційного арбітражу та міжнародного комерційного арбітражу.

Спікери і Модератори:

Конференція організована Польсько-українським відділенням Іспанського арбітражного клубу у співпраці з арбітражним судом Lewiatan та Інститутом правових досліджень Польської академії наук.

Повну Програму можна переглянути тут.

Участь у заході є безкоштовною, однак, потрібна реєстрація. Для того, щоб зареєструватися, будь ласка, відправте на електронну пошту tomasz.sychowicz@dentons.com ваше ім'я, прізвище, контактні дані та місце роботи.

Захід організовано у зв'язку з Міжнародною конференцією зі сприяння Арбітражу 2015 Вирішення спорів у сфері М&A і транзакцій JV, яка відбудеться у Варшаві 28-29 травня 2015 року. Для того, щоб дізнатися більше та зареєструватись на цей захід, будь ласка, перейдіть за посиланням: www.sadarbitrazowy.org.pl/en/Conference-program

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів