Запрошення на конференцію Warsaw Arbitration and Mediation Days (23-25 травня)

WAMD - це триденна конференція, організована за спільною ініціативою провідних арбітражних установ Польщі: Польський національний комітет Міжнародної торгової палати, Арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті Польщі у Варшаві, Арбітражний суд Конфедерації "Левіатан", Польська асоціація інженерів і оцінювачів, Варшавський університет і університет соціальних і гуманітарних наук SWPS у Варшаві. Партнери заходу - Міжнародна асоціація молодих юристів (AIJA) та Міжнародна торгова палата (ICC), Париж.

Конференція відбудеться 23-25 ​​травня 2018 року у Варшаві. Протягом цих трьох днів відбуватимуться презентації та лекції понад 50-ти юристів, експертів, науковців та практиків з Польщі, Німеччини, Франції, Великобританії, Чехії, Угорщини, Грузії, України, Греції, Румунії і навіть Бразилії. На заході буде представлено понад 20 доповідей, присвячених ключовим питанням, пов'язаним з комерційним та інвестиційним арбітражем, посередництвом, фінансовими аспектами альтернативного вирішення спорів, а також ролі психології в цьому процесі.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗАХІД

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

English Law Day Ukraine 2020

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів