Дні шведського арбітражу 2018: Адвокація в міжнародному арбітражі, 6-7 вересня

Шведська Арбітражна Асоціація запрошує вас взяти участь у конференції Дні шведського арбітражу 2018 (Swedish Arbitration Days 2018), яка відбудеться 6-7 вересня 2018 року у Стокгольмі. Українська Арбітражна Асоціація виступає інформаційним партнером заходу.

Незважаючи на ті, чи інші обставини справи, вони майже ніколи не визначають результат арбітражу. Натомість, провадження – це шлях вибору стратегічних рішень, що здійснюється від початку провадження до надання заключних аргументів, коли справа клієнта презентується арбітрам найбільш вигідним чином. У цьому процесі адвокат є як архітектором, так і будівельником, який будує справу на непорушних аргументах, і, в кінцевому підсумку, отримує прихильність арбітрів.

У 2018 році Дні шведського арбітражу будуть зосереджені на адвокатській діяльності в міжнародному арбітражі. На панельних дискусіях найвідоміші міжнародні арбітри обмінюватимуться досвідом щодо адвокації на всіх стадіях арбітражу та обговорюватимуть такі питання як:

  • Чи існують найкращі практики в письмовій адвокації і як їх можна застосовувати?
  • Чи володієте ви мистецтвом допиту свідків і як ви вирішуєте будь-які потенційні несподіванки?
  • Коли ви маєте можливість звернутися до арбітрів, як ви обираєте на чому зосередитись, і як можна використати різні стилі судової риторики, щоб арбітри почули те, що ви хотіли сказати?

Вартість ранньої реєстрації до 30 червня 2018 року становить 7 000 шведських крон після цієї дати застосовуватиметься звичайна вартість конференції (8 000 шведських крон).

У зв'язку з конференцією Дні шведського арбітражу 2018 різні організації влаштовуватимуть різні заходи, пов'язані з конференцією. Щоб отримати повну програму конференції та додаткову інформацію, натисніть тут.

Реєстрація на Дні шведського арбітражу 2018 відкрита онлайн на веб-сайті Шведської Арбітражної Асоціації.

Якщо у вас виникли запитання, зверніться до Шведської Арбітражної Асоціації за адресою: info@swedisharbitration.se.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів