Українська Арбітражна Асоціація обрала нового Президента

14 листопада 2016 року, на Загальних Зборах Членів Української Арбітражної Асоціації (УАА) Олена Перепелинська (Партнер, Голова Арбітражної практики в СНД МЮФ INTEGRITES) була обрана новим Президентом УАА, заступивши на цій посаді Тетяну Сліпачук (Партнер, Голова Арбітражної практики ЮФ SAYENKO KHARENKO) .

Українська Арбітражна Асоціація заснована у вересні 2012 р. завдяки ініціативі українських і зарубіжних експертів у сфері арбітражу. Ключові цілі Асоціації включають, перш за все, просування України і, зокрема, Києва, як місця проведення арбітражного розгляду, сприяння та підтримка інтересу до міжнародного арбітражу, збільшення знань і обмін досвідом в сфері транскордонного вирішення спорів, а також розширення співпраці і комунікації між практикуючими юристами в сфері міжнародного арбітражу по всьому світу.

«Заснувати професійну арбітражну асоціацію та стати її першим президентом – стало справжнім випробуванням. Я б хотіла подякувати моїм колегам в Україні та за її межами за постійне надання підтримки УАА. Я вірю, що саме спільні зусилля призводять до успіху. Попри моє рішення не балотуватися на новий термін, я не залишаю УАА і буду докладати максимум зусиль для просування арбітражу в Україні та українських арбітражних юристів за кордоном», - повідомила Тетяна Сліпачук.

Президент УАА обирається кожні 4 роки серед членів Асоціації.

Новий Президент УАА Олена Перепелинська є одним із засновників Асоціації та членом Правління УАА, обраним у 2012 і 2015 рр. Протягом останніх чотирьох років вона відповідала за координацію і реалізацію декількох освітніх і законодавчих ініціатив УАА, включаючи щорічну Арбітражну Школу і розробку проекту Закону щодо вдосконалення процесуального законодавства України на підтримку арбітражу, який на даний час чекає свого першого читання в Парламенті України.

«Для мене велика честь бути обраною моїми колегами в якості другого Президента УАА. Я щиро переконана, що УАА відіграє центральну роль у розвитку та підтримці арбітражу в Україні. Я також вірю, що Україна могла б стати більш дружньою до арбітражу юрисдикцією завдяки вдосконаленню законодавства, впровадженню кращої світової практики в український арбітраж, освіти та навчанню різних груп українських юристів, як для роботи представником, так і арбітром. Я буду наполегливо працювати, щоб продовжити успіх, якого досягла моя попередниця.» - прокоментувала Олена Перепелинська. 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів