Україна - дружня арбітражу юрисдикція: статистично-аналітичний огляд, 2013 - 2014

Українські суди сформували дружнє ставлення до арбітражу та не створюють суттєвих перешкод для визнання та виконання арбітражних угод та арбітражних рішень. Відмови надати дозвіл на примусове виконання арбітражних рішень в Україні відносно рідкі – 10% та 18% від усіх клопотань, розглянутих у 2013 та 2014 роках відповідно, - згідно з даними статистично-аналітичного огляду «Україна - дружня арбітражу юрисдикція», підготовленого ЮФ Cai & Lenard.

В дослідженні проаналізовано практику загальних, господарських та адміністративних судів у питаннях визнання арбітражних угод, визнання та надання дозволів на примусове виконання арбітражних рішень за 2013 рік та першу половину 2014 року. Воно також містить огляд підстав, на які посилаються сторони у клопотаннях про скасування арбітражних рішень, а також підстав, з яких у деяких справах українські суди відмовляють у виконанні арбітражних рішень.

Дослідження підготовлено англійськоюросійською та українською мовами.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів