УАА приєдналася до ERA-PLEDGE - ініціативи за гендерну рівність в арбітражній сфері

Українська Арбітражна Асоціація приєдналася до руху, який сприяє гендерній диверсифікації складу арбітрів і спрямований на те, щоб надати жінкам рівні можливості участі у складах арбітражних судів.

Так звана «ОБІЦЯНКА вживати заходів» [PLEDGE], яка набирає популярність у світі арбітражу, зародилась в 2015 році завдяки ініціативній групі жінок. Вона заохочує гендерну рівність і сприяє популяризації участі жінок-арбітрів у засіданнях, а також, допомагає викоренити феномен недооціненості жінок у цій сфері. Українська Арбітражна Асоціація, також, не пройшла повз цієї ініціативи.

«Pledge» направлена на популяризацію представництва жінок в арбітражі на рівні з чоловіками. Вона являє собою конкретні і дієві кроки, які арбітражне співтовариство може і повинно зробити.

Найцікавішим э те, що це не просто пропаганда, адже комітет дійсно функціонує - на сайті є цілий розділ, де можна знайти інформацію, яка допоможе у пошуку відповідного арбітра-жінки, спираючись на професійний досвід і специфіку сфери. При цьому, пошук можна здійснити за допомогою таких баз як: Arbitral Women, ASA Profiles, Energy Arbitrators List, GAR's Arbitrator Research Tool, IAI, JAMS, VIAC. А також, на випадок, якщо Вам необхідна допомога в підборі фахівця, Комітет ініціативи створив «ERA Search Committee». Все що потрібно зробити для того, щоб скористатися цією послугою - заповнити форму на сайті.

Детальніше про ERA Pledge можна прочитати на сайті організаторів ініціативи

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів