Робоча група УАА з розвитку арбітражу ad hoc починає новий етап роботи

З радістю повідомляємо про початок нового етапу діяльності робочої групи УАА з розвитку арбітражу ad hoc в Україні.

Дана група була створена рішенням Правління УАА від 21 січня 2013 року з метою створення практичних умов для сприяння і розвитку в Україні арбітражу ad hoc, зокрема, шляхом розробки відповідних правил і процедур. Робоча група вже успішно завершила перший етап робіт, розробивши Положення про Комітет з призначенням арбітрів.

Координатором наступного етапу роботи групи - з розробки правил сприяння арбітражу ad hoc - виступить Артем Дудко.

З огляду на успішний досвід підготовки Асоціацією Amicus Curiae Briefs, такий же формат роботи буде використаний і для діяльності Робочої групи з розвитку арбітражу ad hoc в Україні.

Запрошуємо всіх зацікавлених членів УАА повідомити про своє бажання взяти участь в новому етапі діяльності даної Робочої групи електронною поштою координатору групи Артему Дудко (artem.doudko@osborneclarke.com) і секретаріату УАА (secretariat@arbitration.kiev.ua)

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів