Призначено нового Генерального Секретаря УАА

Раді повідомити Вам про зміни у складі Секретаріату Асоціації!

Після майже 4 років гідного перебування на посаді Генерального Секретаря УАА Ярослав Петров виступив з пропозицією передати цю роль іншому члену УАА. 21 серпня Президент УАА, після обговорення кандидатур на цю посаду з членами Правління, призначила Генеральним секретарем Сергія Уварова.

Сергій постійно бере участь в організації заходів УАА з іншими арбітражними інституціями та долучається до діяльності робочих груп УАА. За свою професійну кар’єру Сергій Уваров брав участь в арбітражних провадженнях згідно з арбітражними регламентами LCIA, SCC, ICC, JAMS, LMAA, МКАС при ТПП України та МКАС при ТПП Російської Федерації. Його досвід включає представництво інтересів українських державних органів у арбітражі ad hoc згідно з регламентом ЮНСІТРАЛ, а також українських державних підприємств у іноземних судах та міжнародних арбітражах. Він консультував клієнтів щодо питань транскордонного банкрутства, розслідування шахрайства, у тому числі антикорупційних розслідувань, а також щодо визнання та виконання іноземних судових та арбітражних рішень в Україні. Зараз Сергій є старшим юристом практики Вирішення Спорів в юридичній фірмі AVELLUM.

«Для мене велика честь бути призначеним на цю посаду. Українська Арбітражна Асоціація є унікальним майданчиком, що об’єднує арбітражну спільноту України, дозволяє розвивати арбітраж та обмінюватися досвідом та найкращими міжнародними практиками. Дуже сподіваюсь, що в новій ролі зможу сприяти її подальшому розвитку» - зазначив Сергій.

Вітаємо Сергія з цим призначенням і бажаємо натхнення в роботі! Сподіваємось, його вагомий професійний досвід допоможе йому й надалі покращувати ефективність роботи УАА!

Ярославу Петрову ж виражаємо велику вдячність за чудову роботу, ініціативність і активність, високопрофесійну допомогу в організації безлічі заходів Асоціації та її підтримку впродовж цих років! Ярослав залишається членом Правління УАА та продовжуватиме свою гідну справу в складі цього органу.

Успіхів та нових досягнень Сергієві та Ярославові!

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів