Обране нове Правління Української Арбітражної Асоціації

16 листопада 2015 року відбулися Загальні Збори членів Української Арбітражної Асоціації («Асоціація) - професійної громадської організації, яка об’єднує українських та іноземних фахівців та вчених у сфері міжнародного арбітражу,- на яких пройшли чергові вибори до Правління Асоціації.

За результатами голосування до Правління Асоціації увійшли:

  • Gene Burd (партнер, Arnall Golden Gregory LLP)
  • Маркіян Ключковський (партнер, ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна)
  • Маркіян Мальський (партнер, Arzinger )
  • Дмитро Марчуков (партнер, Avellum Partners)
  • Noah Rubins (партнер, Freshfields Bruckhaus Deringer LLP)
  • Олена Перепелинська (партнер, Integrites)
  • Ярослав Петров (радник, Астерс)
  • Володимир Хвалєй (партнер, Baker & McKenzie)

Правління складається із 9 членів, які обираються кожні 3 роки серед членів Асоціації. Президент Асоціації входить до Правління за посадою.

Від імені Української Арбітражної Асоціації, ми висловлюємо подяку минулому складу Правління, а також тим, хто активно співпрацював з Асоціацією для досягнення спільної мети.

*           *           *

Українська Арбітражна Асоціація була створена у вересні 2012 з ініціативи українських та закордонних арбітражних експертів. Основа мета діяльності Асоціації, полягає в просуванні України і, зокрема, м. Києва, як місця проведення міжнародного арбітражу, наданні сприяння та підтримки інтересу до практики міжнародного арбітражу як способу вирішення транскордонних спорів, сприяння поширенню знань і досвіду вирішення спорів у порядку міжнародного арбітражу, а також в посиленні співпраці та обміну досвідом фахівців арбітражної практики з усього світу. 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів