LCIA YIAG та УАА: круглий стіл на тему корупції в міжнародному арбітражі

2 листопада 2017 року, напередодні щорічної конференції Kyiv Arbitration Days: Think Big!, відбувся круглий стіл на тему «Незаконність та корупція у міжнародному арбітражі», організований LCIA YIAG та Українською Арбітражною Асоціацією. Захід приймав київський офіс INTEGRITES

У заході взяли участь британські та українські практикуючі юристи та фахівці у галузі міжнародного арбітражу, зокрема, Олена Перепелинська, партнер INTEGRITES та голова практики міжнародного арбітражу в країнах СНД (Київ), Президент Українського Арбітражної Асоціації, Ярослав Петров, Астерс (Київ), регіональний представник LCIA YIAG в Україні, Ania Farren, Berwin Leighton Paisner (London), James Freeman, Allen & Overy LLP (London), Evgeniya Rubinina, Freshfields Bruckhaus Deringer LLP (London), Stephanie Balsys, Withers LLP (London).

В ході круглого столу обговорювали:

  • Стандарти щодо тягаря доказування;
  • Вплив корупції на контракт, у зв’язку з яким виник спір; 
  • Дійсність арбітражної угоди в разі виявлення факту корупції;
  • Допустимість незаконно отриманих доказів;
  • Роль представників сторін у питанні допустимості доказів;
  • Корупція та незаконно отримані докази в інвестиційному арбітражі;
  • Обов’язок арбітрів повідомляти до державних органів про наявний факт корупції, та багато інших пов’язаних питань.

Родзинкою заходу став онлайн-семінар від Matthew Stone, представника Лондонського міжнародного арбітражного суду, щодо нововведень у діяльності секретарів LCIA.

Більше 40 учасників заходу отримали можливість порівняти досвід Англії та України у вирішенні питань, пов’язаних із корупцією, зрозуміти, які саме принципи слід застосовувати, і яку стратегію для клієнта обрати у разі, якщо постало питання доведення факту корупції.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів