Київ: проведена III Арбітражна школа

4-8 травня 2015 в офісах провідних юридичних фірм Baker & McKenzie і Астерс успішно пройшла III Арбітражна школа, організована спільно Української Арбітражною Асоціацією та Лігою студентів Асоціації Правників України.

В інтенсивній п'ятиденній програмі школи взяли участь студенти з України, Білорусії та Литви. Спеціалізована програма з міжнародного арбітражу була представлена у формі лекцій, практикумів та учбової справи (мок-кейсу) англійською мовою. Доповідачами Школи виступили провідні експерти у сфері міжнародного арбітражу з України, Росії, Німеччини, Великобританії, Польщі і Франції.

Відкриття заходу розпочалося з вітальних слів та лекцій координаторів та спікерів III Арбітражної школи - Олени Перепелинської і Ярослава Петрова (Члена Правління та Генерального Секретаря УАА відповідно).

Після вступних лекцій про арбітражну угоду та ініціювання арбітражного провадження учасники розпочали роботу над учбовою справою (мок-кейсом) у двох командах, тренерами яких виступили Микита Нота і Оксана Варакіна (Avellum Partners), а також Володимир Яремко та Оксана Карел (Arzinger).

Програма дня завершилася лекцією Володимира Хвалєя (Baker&McKenzie, ICC International Court of Arbitration), який розповів про компетенцію складу арбітражу та встановлення ним процесуальних правил у справі.

У другий день школи, присвячений основним етапам арбітражного розгляду, з лекціями виступили Артем Дудко (White&Case LLP), Ольга Трощенович (Freshfields Bruckhaus Deringer) та Андрій Панов (Norton Rose Fulbright), а також Джеймс Кліффорд, практикуючий англійський баристер Maitland Chambers, який розкрив питання арбітражних слухань і перехресного допиту. День завершився підготовкою до слухань в рамках мок-кейсу.

Третій робочий день почався з доповіді Мачея Захарьяшевича (Kozminski University) про виконання та скасування арбітражних рішень. Більша частина дня була присвячена імітації арбітражного слухання, після чого, учасники вирушили на екскурсію в Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України, де прослухали лекцію Голови МКАС при ТПП України Миколи Федосовича Селівона.

Спікерами четвертого дня школи виступили Рафаль Морек (K&L Gates), Іван Касинюк (AGA Partners), Антон Сотір (ФФУ), Марія Гриценко (Bryan Cave), і Маркіян Ключковський (Egorov Puginsky Afanasiev & Partners), які розповіли учасникам про специфіку різних спеціалізованих  арбітражів.

Завершальний п'ятий день почався з лекції Ноа Рубінса (Freshfields Bruckhaus Deringer) на тему порівняльного аналізу низки арбітражних регламентів. Потім, відбувся круглий стіл щодо побудови кар'єри в арбітражі за участю Тетяни Сліпачук (UAA), Маркіяна Ключковського, Марії Гриценко, Олени Перепелинської (Sayenko Kharenko) і модератора Ярослава Петрова (Asters). На завершення завдяки підтримці Baker & McKenzie учасники Школи отримали у подарунок літературу з міжнародного арбітражу.

Проведення щорічної Арбітражної Школи було ініційовано Українською Арбітражною Асоціацією з метою допомогти молодим фахівцям, які цікавляться арбітражем, отримати знання, а також доступ до інформації та досвіду визнаних українських та іноземних експертів у сфері міжнародного арбітражу. Цього року організатори отримали найпозитивніши відгуки від учасників Школи:

«Всі мої очікування від програми Школи виправдалися на 100%. Курси були дуже корисними для мене як для молодого юриста, а експертиза спікерів вражає», - коментує один з учасників.

Організатори висловлюють щиру подяку учасникам заходу, а також юридичним фірмам Baker&McKenzie і Астерс, Голові МКАС і МАК при ТПП України Миколі Федосовичу Селівону і всім спікерам за бажання співпрацювати і сприяння в проведенні III Арбітражної Школи.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів