5-я щорічна конференція «Вирішення міжнародних спорів за участю компаній Росії та СНД»

28-29 січня 2016
The Kensington Close Hotel, Лондон

С5 запрошує Вас взяти участь у роботі 5-ї щорічної конференції «Вирішення міжнародних спорів за участю компаній Росії та СНД», в ході якої Вам будуть запропоновані практичні поради та рішення з питань вирішення спорів у судовому та міжнародному арбітражному розгляді.

Відомі юристи, арбітри і адвокати з різних юрисдикцій поділяться досвідом успішного вирішення спорів та приведення у виконання судових актів і арбітражних рішень в сферах невиконання договорів у зв'язку з дією режиму санкцій, а також захисту бізнесу в суперечках з державою та / або держкомпаніями.

Зареєструйтесь вже сьогодні та дізнайтеся про те, як запобігти, врегулювати і виграти транскордонні суперечки в умовах посилення санкцій та ембарго.

ПЛЮС! Візьміть участь у пост-конференційному практичному семінарі: "Як успішно профінансувати процес міжнародного арбітражу та судового розгляду"

Для реєстрації, подзвоніть +44 (0)20 7878 6888, або зареєструйтесь онлайн

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів